Сайт знаходиться в стадії розробки, багато функцій ще не працюють і замовлення через сайт не приймаються.

Пн — Пт: 10:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Дропшипінг

Дропшиппінг — це модель реалізації товарів, при якій постачальники упаковують і відправляють товари безпосередньо вашому покупцеві.

Сервіс дозволяє реалізовувати товари без витрат на склад і асортимент - замовляйте у постачальників тільки ті товари, які були продані в Вашому інтернет-магазині. Дропшиппінг - це модель реалізації товарів, при якій постачальники упаковують і відправляють товари безпосередньо вашому покупцеві.

Сервіс дозволяє реалізовувати товари без витрат на склад і асортимент - замовляйте у постачальників тільки ті товари, які були продані в Вашому інтернет-магазині.

Зручно

Наші умови зацікавлять вас низькими цінами і детальним підходом до кожного клієнта. 

Надійно

Наші умови зацікавлять вас низькими цінами і детальним підходом до кожного клієнта.

Вигідно

Наші умови зацікавлять вас низькими цінами і детальним підходом до кожного клієнта.

Ми запрошуємо до співпраці нових оптових покупців і дропшіпперов готових до довгострокових торгових відносин і бажаючих заробляти. Вас приємно здивують наші ціни і асортимент. Ми готові до великих обсягів поставок за вигідними цінами і в найкоротші терміни. Ми запрошуємо до співпраці нових оптових покупців і дропшіпперов готових до довгострокових торгових відносин і бажаючих заробляти. Вас приємно здивують наші ціни і асортимент. Ми готові до великих обсягів поставок за вигідними цінами і в найкоротші терміни. Ми запрошуємо до співпраці нових оптових покупців і дропшіпперов готових до довгострокових торгових відносин і бажаючих заробляти. Вас приємно здивують наші ціни і асортимент. Ми готові до великих обсягів поставок за вигідними цінами і в найкоротші терміни.

Переваги роботи з нами:

Мінімальне замовлення від 1 шт

Оплата на розрахунковий рахунок або наложенним платежем

Відправка в день замовлення

Відправка Новою поштою, Укрпоштою, Інтаймом

Система дропшипінг — вашому клієнту: відправляємо товар замовнику замість вас

Гнучка система знижок для постійних партнерів

Допомога в створенні інтернет-магазину для нових клієнтів