Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Оптовим покупцям

Kolega-Power Оптовим покупцям_0

Бути нашим партнером, означає мати доступ до широкого асортименту блоків живлення та супутніх товарів. Мати надійного постачальника та завжди привабливі умови. Завдяки індивідуальному підходу – співпрацювати з нами буде вигідно як невеликим магазинам, так і великим мережам. Завдяки багатосторонній та гнучкій системі знижок Ви зможете отримати максимально вигідні умови, зберігши при цьому чудовий сервіс. На нашому сайті Ви зможете знайти великий асортимент з різними варіантами одного виду товару, що дозволить Вам без втрати великої кількості часу зробити правильний, усвідомлений вибір, підібравши оптимальну якість та прийнятну ціну на товар, який Вам необхідний. У нас на сайті Ви зможете знайти до 7 варіантів одного і того ж товару, з різною ціною, якістю та гарантією. В описі чесно і без "хитрощів" описано - що запропановано для покупки, в якій якості та з яким терміном гарантії.

Вам не потрібно витрачати час на пошуки необхідного блока живлення для ноутбука за різними постачальниками, адже у нас є майже ВСІ!

Ми можемо зробити блок живлення практично з будь-яким роз'ємом і напругою від 5v до 24.5v і до 200w потужності. Якщо з якоїсь причини Ви не змогли знайти потрібний Вам блок живлення, значить ми його раніше не виробляли. Але й у цьому випадку ми зможемо допомогти Вам. Зверніться до нашого менеджера у Viber, вказавши параметри блоку живлення, такі як Напруга (V), Сила струму (A), Потужність (W) і який роз'єм Вам необхідний. І менеджер повідомить Вас про можливість виконання Вашого запиту.

Бути нашим партнером і заробляти з нами легко!

Запрошуємо до співпраці оптових клієнтів та даруємо знижку 5% на перше замовлення!

Kolega-Power Оптовим покупцям_6
Умови участі в акції:

Акція діє лише для клієнтів, які ніколи не замовляли у нас раніше.

Для участі в акції Вам необхідно зареєструватися у нас на сайті та подати заявку на ОПТові ціни із заповненням усіх полів.

Аукціонна пропозиція сумується з рештою знижок.

Знижка діє тільки на перше замовлення

Мінімальна сума замовлення по даній акцію - 100$.

Додаткова знижка на замовлення 5%