Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Дропшипінг

Kolega-Power Дропшипінг_0

Для начинающих Для початківців ДРОПшипінг - це найкраща система для "легкого старту", для початку  "власної справи", для можливості "спробувати". Без необхідності "закуповувати" безліч різноманітних товарів, утримувати склад (пакувати посилки), орендувати офіс та наймати співробітників. Що логічно, у свою чергу, мінімізує Ваші витрати, Ваші ризики, втрати при "простої".

Для тих хто "в темі" ДРОПшипінг - це чудова можливість розширити власний асортимент без капітальних вкладень, не боячись "а вдруг не піде?". Ви не ризикуєте "заморозити" вкладені гроші в новий товар, не знаючи, як він буде продаватися. Ви можете використовувати ресурси безлічі постачальників, які працюють за цією системою, що дозволить Вам мати величезний асортимент, який максимізує можливість продажу, можливість заробітку. І вже після ознайомлення з попитом - переходити на новий рівень, закупівель оптом, саме того, що продається найкраще саме у Вас, що приноситиме Вам більше прибутку завдяки різниці в закупівельній ціні. При цьому залишивши весь асортимент менш популярних товарів і замовляти їх по ДРОП на пряму на свого клієнта. Які ми замість Вас зберемо, запакуємо та надішлем Вашому покупцю.

Kolega-Power Дропшипінг_6
Зручно

Швидке наповнення магазину товарами. Відправка по Вашим ТТН

Kolega-Power Дропшипінг_7
Надійно

Завжди актуальні залишки, пряма гарантія по нашому бренду

Kolega-Power Дропшипінг_8
Вигідно

Економія на логістиці, відсутність капітальних вкладень

Бути нашим партнером, значить мати надійного постачальника, мати доступ до широкого асортименту блоків живлення та супутніх товарів. На нашому сайті великий асортимент з різними варіантами одного і того самого виду товару. У нас на сайті Ви зможете в автоматичному режимі оформити відправку від свого імені через API Нової Пошти або просто додати номер ТТН на замовлення, за яким потрібно надіслати посилку Вашому клієнту.

Пряма гарантія. Через 14 днів з дня отримання Вашим клієнтом замовлення, за гарантією він може звернутися безпосередньо до нас, за нашим гарантійним талоном, який був відправлений разом із замовленням (для нашого бренду).

На нашому сайті завжди є актуальна наявність товару. Багато товарів ми можемо виготовляти під клієнта у потрібній кількості. Бо в нас модульне виробництво блоків живлення, та ті товари, які стоять "на замовлення" означає - що для їх виробництва є потрібні компоненти і їх просто потрібно зібрати.

Ми надаємо весь необхідний контент - фали вивантаження для швидкого наповнення Вашого магазину, а також YML-файл/посилання для завантаження товарів на Ваш сайт з оновленням залишків. Що дозволить не тільки наповнити Ваш сайт товарами, але й мати актуальні залишки в автоматичному режимі.

Переваги роботи з нами:
Kolega-Power Дропшипінг_9

Замовлення від 1 шт

Kolega-Power Дропшипінг_10

Оплата на розрахунковий рахунок

Kolega-Power Дропшипінг_11

Відправка в день замовлення

Kolega-Power Дропшипінг_12

Відправка Новою Поштою (Ваші ТТН)

Kolega-Power Дропшипінг_13

Замість Вас, упаковуємо та відправляємо товар

Kolega-Power Дропшипінг_14

Гнучка система знижок для постійних партнерів

Kolega-Power Дропшипінг_15

Допомога у створенні інтернет-магазину (завантаження товарів)