Сайт знаходиться в стадії розробки, багато функцій ще не працюють і замовлення через сайт не приймаються.

Пн — Пт: 10:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Про нас

Компанія "Kolega-Power" пропонує блоки живлення для ноутбуків за найвигіднішими цінами в Україні. Наші блоки живлення, сертифіковані на території України. Наш асортимент, крім величезного вибору зарядних пристроїв для ноутбуків, включає в себе - кабелі для блоків живлення, перехідники, блоки живлення для планшетів, моніторів, LED освітленням та іньшої техніки.

Про нас
Про нас 2

Ми ретельно відбираємо і тестуємо кожну партію блоків живлення перед поставкою на ринок. А значить, ми готові запропонувати вам зарядні пристрої які, неодмінно будуть гідні вашої довіри. Можете бути впевнені, купивши у нас зарядку для свого ноутбука, ви отримаєте продукт, який найкраще прослужить вам довго без ремонту і непередбачених замін. Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів, наші вироби довговічні і зносостійкі.

Надійно закріпивши свої позиції в цій сфері, ми з кожним днем ​​підключаємо нових партнерів, даємо вигідні умови для співпраці з крупно і дрібнооптовими клієнтами. Ми готові запропонувати умови дропшіпінга, для тих хто хоче продавати наші товари на своїх майданчиках. Ми вже встигли накопичити значний досвід в роботі з поточними клієнтами.Та не перестаємо радувати наших існуючих партнерів спеціальними пропозиціями і знижками.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника, ми аналізуємо результати нашої діяльно, модернізуємо і вдосконалюємо свою деятельность. Ми завжди відкриті до нових досягнень, прагнемо розширити спектр своєї взаємодії, досягаючи вигідних, партнерських відносин з кожним новим клієнтом.

Наша гордість - це довіра наших партнерів. Ми прагнемо - створювати і вдосконалювати максимально комфортні і вигідні умови співпраці.
Запрошуємо до співпраці - інтернет-магазини, роздрібні торгові точки, роздрібні мережі, сервісні центри та всіх хто займається продажем.
Ми прагнемо бути тим партнером, про який ви мріяли.

Контакти

49038, Україна,
Дніпропетровська область, м. Дніпро,
вул. Княгині Ольги, 6 (Горького, 6)

Пн — Пт: 10:00 — 16:00
Сб — Нд: вихідний