Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Про нас

Kolega-Power Про нас_0

Наша компанія займається блоками живлення з 2007р. За ці роки вдалося вивчити всю різноманітність блоків живлення, розібратися, чим вони відрізняються один від одного. Завдяки отриманому досвіду та власним напрацюванням, ми знайшли оптимальний баланс між ціною та якістю.

Починаючи з 2017 року, ми перейшли на виробництво під власною торговою маркою за своїми напрацюваннями. Наші ціни найнижчі за максимально високої якості.

Сьогодні компанія «Kolega-Power» надає найширший асортимент блоків живлення в Україні. І як не хто – забезпечує гарантію на блоки живлення до 24 місяців!

Впевненість у нашій якості та можливість надавати такий великий термін гарантії, була досягнута шляхом багаторічного досвіду та ретельного відбору та тестування кожної партії блоків живлення. Ми пропонуємо зарядні пристрої, які, безумовно, будуть гідні вашої довіри.

Наша гордість - це довіра наших партнерів. Ми прагнемо створювати та вдосконалювати максимально комфортні та вигідні умови співпраці.

Запрошуємо до співпраці - інтернет-магазини, роздрібні торгові точки, роздрібні мережі, сервісні центри та всіх, хто займається продажем.

Ми прагнемо бути тим партнером, про якого ви мріяли.

«Kolega-Power» - надійність у пріоритеті...

Контакти

49038, Україна,
Дніпропетровська область, м. Дніпро,
вул. Княгині Ольги, 6 (Горького, 6)

Пн — Пт: 11:00 — 16:00
Сб — Нд: вихідний