Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Гарантія

Kolega-Power Гарантія_0

Компанія "Kolega-Power" працює в рамках "Закону про захист прав споживачів" забезпечуючи право покупця на обмін або повернення товару належної якості протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товар не задовольнив за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, виключно за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром.

Зверніть увагу! Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не було у вживанні і не має слідів використання!

По закінченню чотирнадцятиденного строку - компанія "Kolega-Power" бере на себе зобов'язання щодо забезпечення гарантійного обслуговування протягом заявленого гарантійного терміну. Якщо проблема виникла після закінчення гарантійного терміну - Ви так само можете звернутися до нас за допомогою, тільки в цьому випадку обмін буде платним.