Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

Повернення товару

Kolega-Power Повернення товару_0

Відповідно до "Закону про захист прав споживачів" ми забезпечуємо право покупця на обмін або повернення товару належної якості протягом 14 днів з моменту покупки, якщо товар не задовольнив за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обмін товару належної якості здійснюється виключно за умови, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, комплектація, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом із проданим товаром.

Повернення або обмін здійснюється шляхом пересилання кур'єрської компанії Нова Пошта. Дані для надсилання вказані у гарантійному талоні.

За необхідності перевірки якості товару може бути проведена перевірка, у процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації та гарантійних умов, а також встановлення справжності фактів, викладених у заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗУ „Про захист прав споживачів” становить 14 днів. 

Повернення грошей провадиться протягом 7 днів.

Зверніть увагу!

Обміну чи поверненню підлягає лише новий товар, який не був у вживанні і немає слідів використання!

Для повернення приймаються товари, придбані тільки на нашому сайті. За повернення товару, придбаного у наших партнерів, звертайтесь будь ласка до магазину, в якому Ви придбали товар.
 

Заповніть заявку на повернення товару:

Процедура повернення товару:

  • Переконатися що, пристрій не був у використанні, і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей і т.п.
  • Переконатися що, пристрій повністю укомплектовано і не порушена цілісність упаковки
  • Переконатися в наявності правильно заповненого гарантійного талона, чека / накладної на товар (документ, що підтверджує оплату).
  • Переконатися що, збережені всі ярлики і заводське упаковка
  • Звернутися до магазину, де Ви купували пристрій.

 

Доставка товару здіснюється за рахунок покупця.
(не оплачені відправлення не забираються)

Товар: