Пн — Пт: 11:00 — 16:00, Сб — Нд: вихідний

Меню

В чому різниця між класами?

Kolega-Power В чому різниця між класами?_0
26 вересня 2019

Існує великий вибір різних класів блоків живлення. Від самого якісного і до самого простого:

1)    Оригінал (краща якість)
2)    Як оригінал (майже як оригінал)
3)    Kolega-Power (A ++)
4)    Kolega-Power (A) / Kolega-Power (Авто)
5)    A class / A class (Авто)
6)    NoName (B) / B class
7)    C class (у нас не представлений)


Розберемо кожен клас окремо докладніше.

1) Оригінал - це блоки живлення максимально можливої ​​якості, те джерело живлення, який був схвалений і задуманий самим виробником устаткування, зазвичай виробниками подібних блоків живлення виступають такі кампанії як - "Lite-ON", "Delta Electronics", "Hipro", "Li-Shi" та ін. Виробники ж ноутбуків моніторів та ін. техніки замовляють у них, необхідні для їх пристроїв блоки живлення. Ці блоки живлення виробляються за умовами багатьох ліцензій і сертифікацій безлічі країн і мають біля десятку ступенів захисту, що і робить їх найкращими з можливих на ринку. Якщо Вам дозволяє бюджет, і Вам можуть дати хорошу гарантію, це найкращий варіант для покупки, якщо Ви, звичайно, можете визначити, що саме такий блок живлення купуєте.
Але, як і вся електроніка, вони теж виходять з ладу, в основному через порушення умов експлуатації або фізичного впливу, та так само перепадів в електромережах. Що не є гарантійним випадком, адже гарантія поширюється не на поломку під час експлуатації (як помилково багато хто вважає), а на брак компонентів, який привів до виходу з ладу обладнання, який, найчастіше, можна виявити при першому ж підключенні (під навантаженням) .
Оскільки дані компанії виробляють блоки живлення не мають представництв в нашій країні, ні хто і не зможе забезпечити повноцінну гарантію або визначити чи є випадок гарантійним. А через те що корпус герметичний і акуратно його розібрати можуть не багато сервісів і через складність схеми, а так само заливки блоку живлення теплопровідним компаундом, ремонт в більшості випадків практично неможливий.
З цього справжні оригінальні блоки живлення у нас коштують дуже дорого, а якщо на них дають гарантію, то у вартість зазвичай закладають 2-3 ціни, що б перекрити можливі витрати пов'язані з гарантією.
Якщо Ви бачите низьку роздрібну ціну (менше 25-30 $) за новий блок живлення 65w, то в 99% випадків він не буде оригіналом, це буде репліка, в кращому випадку дуже гарна копія, а в гіршому і зовсім "C class" . Про те, які бувають репліки, ми Вам розповімо нижче. У нас на сайті є чітке розмежування по класах, і ви точно знаєте що купуєте.
Даний сегмент у нас представлений в невеликому асортименті (залишки) які ми розпродуємо за максимально низькими цінами (наближеними до собівартості) і оновлювати не будемо, тому що він має дуже низький попит, обумовлений високою вартістю і великою кількістю бюджетних альтернатив.

originaloriginal

2) Як оригінал - це так само дуже хороші блоки живлення, які практично неможливо відрізнити від оригінальних. Оскільки вони мають дуже схожі, якщо не точно такі - корпуси, наклейки і вагу як у оригіналу. З цього, дуже часто навіть самі продавці можуть бути впевнені в тому, що вони продають оригінал, хоча насправді це лише дуже хороша репліка. Ціна відповідно у них трохи нижче (на 20-30%), тому що небули витрачені кошти на всі ті сертифікації, що є у оригінальних блоків живлення. Але все ж, якщо Вам дозволяє бюджет, і Вам можуть дати хорошу гарантію, це відмінний варіант для покупки, якщо Ви, звичайно, можете визначити, що саме такий блок живлення купуєте.
Але на жаль через свої ж плюси, того що вони так само мають досить складну схему і герметичний корпус, мало хто може їх акуратно розібрати і зробити ремонт. З цього, вони так само мають досить високу вартість 2-3 ціни.
Роздрібна ціна для 65w становить близько 18-25 $ при гарантії, яка зазвичай не перевищує 3-6 місяців. Їх надійність порівнянна з рівнем надійності оригінальних блоків живлення (максимально наближена), але все ж через трохи спрощеної схеми, надійність відповідно знижується. При цьому зберігаються всі ті ж основні причини виходу з ладу, що і оригінальних блоків живлення. Він трохи більш чутливою до перепадів напруги (трохи простіше схема) і падіння тому менше залитий теплопроводящим компаундом. У нас на сайті є чітке розмежування по класах, і ви точно знаєте що купуєте.
Даний сегмент так само у нас представлений в невеликому асортименті (залишки) які ми розпродуємо за максимально низькими цінами (наближеними до собівартості) і оновлювати не будемо, тому що він так само як оригінал має дуже низький попит, обумовлений високою вартістю і великою кількістю бюджетних альтернатив.

Like originalLike original

3) Kolega-Power (A ++) - Це блоки живлення вищого класу нашої торгової марки. Дані блоки живлення виробляються за нашими напрацьованим досвідом. Завдяки, більш ніж десятирічному досвіду роботи з різноманітними варіантами блоків живлення починаючи з 2007 року - ми змогли розробити блоки живлення з максимально можливою якістю за невеликі гроші. Ми взяли за основу блоки живлення «як оригінал» та «А клас» і зробили їх кращу варіацію. Завдяки цьому ми отримали бюджетну альтернативу подібну блокам живлення «як оригінал» і назва її «А++ клас». Основні відмінності наших блоків живлення kolega-power від «оригіналу» і «як оригінал» - є інший корпус з нашим логотипом «А++ класу».
Ми можемо забезпечувати таку гарантію і таку низьку ціну тому це наша розробка і ми маємо підмінний матеріал і наші корпуса на прихованих засувках. Завдяки цьому ми можемо без слідів розібрати блок живлення і зробити, необхідний ремонт або ж просто замінити плату. Це дозволяє зменшити вартість і дати такий тривалий термін гарантії. (Докладніше можна почитати в статті - «Чому саме Kolega-Power?»)
Ми вклали можливість збирати великий спектр різноманітних блоків живлення, що дозволило нам надавати найбільший асортимент на Україні. Виробництво під власною торговою маркою ми почали в 2017 році, і протягом цих років продовжуємо вдосконалюватися і розширювати наш асортимент, що б кожен зміг знайти те - що йому необхідно.

 KP++KP++

4) Kolega-Power (A) - це спрощений, бюджетний варіант наших блоків живлення. Основні відмінності «А класу» від «А++ класу» є відсутність фільтрів по входу і виходу схеми (у 65w блоку живлення) і відсутність фільтрів по входу схеми і дублюючого другого діода Шотткі (у 90w блоках живлення). В іншому це той же блок живлення що і «А++ клас», але тільки з гарантією вже в 12 місяців. Так, ми настільки впевнені в своїх блоках живлення, що можемо давати на них таку тривалу гарантію. У наших блоках живлення встановлені добре зарекомендували себе шим контролери ОС2269 забезпечує найнеобхідніші ступеня захисту UVLO, OVP, OTP, OCP, SCP (більш докладно можна почитати в статті «Які бувають ступеня захисту» та «Чому саме Kolega-Power?»).

 KPKP

Kolega-Power (Авто) - є одним з найкращих варіантів представлених на ринку України для зарядки вашого пристрою від прикурювача Вашого легкового автомобіля (11-14v). Даний вид блоків живлення має зовсім невелику нішу, і мало хто ними займається, при цьому лише небагато надають для цього виду блоків живлення хоч якусь гарантію. Завдяки збільшеному радіатору для охолодження компонентів наших блоків живлення і продуманої схемою ми забезпечуємо гарантію на протязі 12 місяців. І додатково в наших автомобільних блоках живлення є USB модуль для швидкої зарядки телефонів за технологією Quick Charge 3.0 на 18w.
І так само ми вклали можливість робити великий спектр різноманітних блоків живлення, що дозволило нам зробити найбільший асортимент блоків живлення на Україні. Виробництво під власною торговою маркою ми почали в 2017 році, і протягом цих років продовжуємо вдосконалюватися і розширювати наш асортимент, що б кожен зміг знайти те - що йому необхідно.

5) A class / A class (Авто) - це хороші за якістю блоки живлення, на які так само сміливо можна давати і 12 місяців гарантії, якщо мати хороший підмінні фонд. Вони можуть виступати за якістю на рівні з нашими Kolega-Power (A) / Kolega-Power (Авто), тим не менше, через те що майже при кожній новій поставці в них змінюється схема, складно забезпечувати належний рівень сервісу. Оскільки ми перейшли на власний бренд, даний вид блоків живлення ми розпродуємо. Цей сегмент у нас представлений в невеликому асортименті і оновлювати ми його не будемо.
Великим плюсом для недобросовісну продавців є те - що можна видавати цей вид блоків живлення за «оригінал», тому що якість корпусу у них так само на досить високому рівні. Як правило, вони побудовані на хороших Шим контролерах і так само мають алюмінієві радіатори для охолодження компонентів. Що дозволяє їм бути не поганий альтернативою для Оригінального блоку живлення. У нас на сайті є чітке розмежування по класах, і ви точно знаєте що купуєте.

6) NoName (B) / B class - це самий поширений вид блоків живлення на території України, тому що при їх досить низької вартості вони можуть працювати без збоїв тривалий час. Зустрічаються різні варіанти цього класу, зазвичай вони побудовані на досить старенькому, але не найгіршому Шим контролері 3842(43) та його більш новому зразку 3862(63). Дані БЖ можуть як досить довго працювати, так і швидко вмирати, все залежить від його побудови, а саме достатня встановлено охолодження. Кращим варіантом, зрозуміло, буде алюмінієвий радіатор, але так само бувають і сталеві радіатори, які гірше розсіюють тепло, ніж алюмінієві, з цього, вони повинні мати великий розмір. Великий розмір саме сталевого радіатора збільшує вагу блоку живлення, що в свою чергу може вводити в оману тих покупців які визначають «якість» блоку живлення за його вагою. І це помилка, тому що хороший блок живлення може мати невелику вагу, адже у «А класа» і вище класів встановлюються як правило алюмінієві радіатори. Зрозуміло, якщо у Вас в руках буде оригінальний блок живлення, він матиме не малу вагу в порівнянні з аналогами, тому що він повністю залитий теплопровідним компаундом. Головне вміти визначити який блок живлення у Вас знаходиться в руках.
При всьому при цьому цей клас блоків живлення у нас в країні так само можуть видавати як «справжнісінький оригінал». Повторюся, що оригінальний блок живлення 65w має ціну не менше 25-30 $. І на кожному блоці живлення на самій наклейці, як правило, є серійний номер, який видрукуваний штампом (текст зі штрих кодом знаходиться поверх ламінації наклейки) і на кожному блоці живлення серійний номер відрізняється. Такий же спосіб нанесення можуть використовувати і на блоках живлення «як оригінал» на інших класах це велика рідкість.
Даний сегмент так само представлений у нас в хорошому асортименті, які ми продаємо за максимально низькими цінами і даємо не великий термін гарантії, якби була більше гарантія, ціна була б звичайно вище. У нас на сайті це дешева альтернатива, для тих хто шукає «по дешевше». А в іншому випадку рекомендуємо Вам звернути увагу краще на наші блоки живлення "Kolega-Power" 12-24 місяці гарантії.

 NNNN

7) І «нарешті» самий «веселий» представник класифікації - C class. У нас на сайті цей клас НЕ представлений, зважаючи на свою болючу не живучість та небезпеку. Як правило, цей «ширпотреб» продають за цінами нереально низькими, а з приводу гарантії не сказано взагалі ні слова, мовляв, здогадайся сам, а на обмін або повернення його візьмуть лише за умови, що він буде робочим, що зазвичай велика рідкість. У даних блоків живлення або шалено проста схема, яка не має зовсім Шим контроллеру, або зібрана на вживаних деталях, які вже відходили певний термін своєї служби і більш імовірно, що можуть вийти з ладу швидше.
У самих китайців є негласне поділу, в які країни, які блоки живлення постачати. «C клас» пропонують, як правило - Індії, Іраку, Африканським країнам, країнам третього світу. «В клас» (який максимально у нас поширений) йдуть на ринок країн СНД. А вже ось «А клас», «як оригінал» і «оригінал» поставляються в країни Європейського союзу, Англію і США.
Як бачимо - це все не зупиняє наших підприємців (як правило - це Одеса ринок 7-й кілометр) з величезною кількістю максимально дешевих товарів, без будь-яких прав на гарантію. Буває що, розібравши блок живлення, виявляєш в корпусі ще один корпус від іншого блоку живлення поменше або просто незрівнянно меншу плату, з обрізаними наспіх проводами і запаяними зверху іншими. Але не всі продавці на 7-му кілометрі продають такі товари, є і дуже непогані варіанти, головне, що б була хоч якась гарантія.

CC

У цій статті ми постаралися максимально простою мовою розписати різницю між класами, що б наші і не тільки наші клієнти розуміли, що вони купують і які варіанти бувають. Хочемо зазначити, якщо ви не бачите в описі або прямо в назві терміну гарантії, значить її, швидше за все, немає зовсім. Якщо Ви бачите «Брендову» наклейку на блоці живлення це ще не означає що це оригінал або блок живлення хорошої якості. Ми намагаємося запропонувати Вам майже всі можливі варіанти з різними умовами, і цінами. І тільки Вам вибирати який саме товар купувати, і робити цей вибір усвідомлено знаючи, що якщо Ви купуєте, наприклад, оригінал, то це дійсно оригінал, а не обман.
Ми ж рекомендуємо до покупки наш власний Беренд - "Kolega-Power" тому що Ви отримуєте максимальне можливу якість за мінімальні гроші з гарантією 12-24 місяці.

"Kolega-Power" - надійність в пріоритеті ...